Јуниори ОКК Борац у суботу (25. март) крећу у борбу за бодове у Лиги младих БиХ, у којој ће, одлуком КС БиХ, наступити 10 екипа. Наиме, поред 4 екипе које су учествовале на финалном турниру за шампиона Републике Српске одржаном у фебруару у Александровцу (Игокеа, ОКК Борац, Зворник Баскет и ОКК Леотар), у јуниорском шампионату БиХ учествоваће сарајевски клубови Кош и Спарс, тузланска Слобода, Зрињски из Мостара, Турбина из Јабланице и зенички Челик, са којим ће изабраници Ненада Игњатића снаге одмјерити у првом колу.
Утакмица између Челика и ОКК Борац игра се у зеничкој Арени, а почетак је заказан за 16 часова. Иначе, први домаћи противник сребрнима са финалног турнира шампионата Републике Српске биће екипа Турбине, а меч је заказан за 1. април у 15 часова у дворани Обилићево.



















