Сутра у 16 часова, на бањалучком Градском стадиону, биће одржана акција под називом „Дан отворених врата“. Акцију су организовали представници акције помоћи Борцу под називом „Бања Лука воли Борац“, у договору са ФК Борац. Планирано је да сутра што више дјеце и родитеља дође на Градски стадион, како би акција успјела, а циљ акције је популаризација Борца међу најмлађима. За сутра је планирано дружење и фотографисање са фудбалерима, а дјеци ће бити подијељени и пригодни поклони са мотивима Борца.
Овим путем позивамо што више дјеце и родитеља да заједно сутра прошетају до Градског стадиона и помогну у остваривању ове акције!
Related Topics



















