Минималном побједом над мостарским Зрињским Великан из Платонове ухватио је прикључак са екипама из врха табеле и сада пун оптимизма дочекује два наредна дуела прије одласка на нову, премијерлигашку паузу, против Радника у Бијељини и Жељезничара у Бањалуци. Стријелац јединог гола на синоћњем мечу са „племићима“ Александар Субић у изјави за борац-спорт истакао је како је његова екипа сасвим заслужено тријумфовала над актуелним шампионом БиХ.
– До веома важне побједе су нас носили наши навијачи, којима се захваљујем на сјајној подршци у име свих играча. Одиграли смо тактички добро, испоштовали договор из свлачионице и заслужено побиједили. Зрињски можда јесте имао већи посјед лопте, али смо захваљујући нашој поставци игре успјели то да неутралишемо. Одиграли смо јако борбено, пожртвовано и дисциплиновано и уколико поновимо овакав приступ у Бијељини, убијеђен сам да можемо да се вратимио у Бањалуку са повољним резултатом. Имамо цијелу седмицу да се квалитетно припремимо за тај меч и не сумњам да ће тако и бити – рекао је Субић, којем је синоћњи гол други за „црвено-плаве“ у текућој сезони пошто је претходно матирао голмана Челика Салиха Хиновића у четвртом колу.
(борац-спорт)



















