Након што су протеклог викенда, током прве првенствене паузе у овој полусезони, гостовали у Загребу, фудбалери Борца ће у другој паузи одиграти и један пријатељски меч на свом терену. Ривал изабраницима Винка Мариновића 10. октобра биће члан Суперлиге Србије, београдска Црвена звезда. Посљедњи меч два клуба су одиграла 20. фебруара 2011. у Београду, када је наш тим поражен резултатом 2:1.
(борац-спорт)
Related Topics



















