Футсал

”Сређена” и Јошавка: Два гола Душана Галића, па казнени ударац Андреја Павловића за три бода!

Футсалери Борца успјешно су апсолвирали гостовање екипи Јошавке у трећем колу Друге лиге Републике Српске.

Црвено-плави су повели у раној фази меча, потом се два пута сусрели са резултатским заостатком, да би, на крају, до побједе стигли у претпосљедњем минуту, поготком Андреја Павловића из казненог ударца!

Борац је повео голом Душана Галића у 4. минуту, али су домаћи за само седам минута, погоцима Ђорђа Петковића и Милана Зељића, преокренули резултат.

У 15. минуту је изједначио Миленко Девушић и то је био резултат којим је завршено прво полувријеме, да би, у трећем минуту другог, ново вођство екипи Јошавке донио Александар Радујковић.

У 34. минуту, расположени Душан Галић је поново затресао мрежу домаћег састава, а тријумф Борцу донио је, рекли смо, Андреј Павловић голом у 39. минуту из пенала.

У наредном колу, наши футсалери ће опет гостовати и то екипи Приједора, која је у овом колу поражена од Добоја резултатом 3:0.

ЈОШАВКА – БОРАЦ 3:4 (2:2)

стријелци: 0:1 Галић (4.), 1:1 Петковић (6.), 2:1 Зељић (11.), 2:2 Девушић (15.), 3:2 Радујковић (23.), 3:3 Галић (34.), 3:4 Павловић (10 m, 39.), дворана: у Челинцу, без присуства гледалаца, главни судија: Никола Тадић (Бањалука), помоћне судије: Вања Ајдер (Бањалука) и Дејан Смиљић (Бањалука).

ЈОШАВКА: Пеулић, Јовановић, Дубравац, Н. Вујичић, Тепић, М. Вујичић, Вучић, Јанковић, Петковић, Зељић, Радујковић, Дујаковић, Кусић.

БОРАЦ: Вребац, Шимуновић, Јанковић, Галић, Павловић, Јеремић, Бајић, Девушић, Травар, Ђукановић, Пејаковић, Ћулум, Ружичић, Бабић.

(борац-спорт, фото: Футсал клуб Борац)