Борис Срдић, некадашњи играч бањалучког Борца, од наредне сезоне требало би поново да заигра за клуб из Господске улице.
– Учинићемо све да досадашње разговоре успјешно приведемо крају јер се ради о квалитетном играчу – рекао је Борис Ђого, спортски директор бањалучког рукометног премијерлигаша.
Срдић је због приватних обавеза прошле сезоне напустио Борац, а прољећни дио полусезоне носио је дрес прволигаша Приједора, гдје је и започео рукометну каријеру.
– Било би ми задовољство поново заиграти за Борац. Коректно ћу испоштовати све оно што се од мене очекује. Начелни договор је већ постигнут, а преостале формалности биће ријешене у наредних неколико дана – рекао је средњи бек Борис Срдић.
(Фокус)
Related Topics



















