Футсал

Слога поразила Борчеве футсалере, све тежа ситуација у борби за опстанак

Футсалери Борца наставили су у Горњем Вакуфу/Ускопљу са лошим резултатима.

У 15. колу су црвено-плави уписали осми пораз у посљедњих девет кола, а негативан низ настављен је овог викенда у дуелу са Слогом, која је тријумфовала резултатом 5:2.

”Кривац” за то био је Адмир Зукан, стријелац четири гола у овом мечу, док је пети гол за домаће постигао Армин Абазовић. Стријелци за наш тим, који је овим поразом додатно закомпликовао ситуацију у борби за опстанак, били су Немања Милаковић и Немања Кокановић.

Три меча прије краја лигашког дијела сезоне, Борац је и даље на осмом мјесту са 14 бодова, два више од Слободе-Компред, првог тима у зони испадања, која у уторак гостује екипи Мостара СГ Стаклорад.

СЛОГА (ГВ/У) – БОРАЦ 5:2

стријелци за Слогу: Адмир Зукан (16, 20, 25. и 32. минут) и Армин Абазовић (37. минут), стријелци за Борац: Немања Милаковић (19. минут) и Немања Кокановић (40. минут), дворана: у Горњем Вакуфу/Ускопљу, гледалаца: 600, први судија: Санел Херцеглија (Сарајево), други судија: Јово Карић (Источно Ново Сарајево), трећи судија: Емил Хусковић (Мостар), жути картони:

СЛОГА: Амер Делић, Харун Латић, Вахид Халиловић, Адмир Зукан, Елмир Турић. Још су играли: Марин Маринчић, Сенид Хоџић, Ахмед Билкан, Емир Милановић, Армин Абазовић, Харис Гвозден. Тренер: Сефир Гвозден.

БОРАЦ: Немања Милаковић, Немања Кокановић, Драган Верић, Стефан Савић, Игор Мирковић. Још су играли: Стефан Стојичић. Тренер: Борис Станковић.