Рукометаше Борца за викенд очекују два контролна сусрета, која ће Бањалучани одиграти против словеначке екипе Кршко. Први меч игра се у суботу у дворани „Борик“, док би други меч требало да се одигра у недјељу у Челинцу. Капитен „црвено-плавих“ Горан Малић истиће како ће ова два меча послужити његовим саиграчима за додатно уигравање пред првенствене обавезе, које их очекују већ 18. септембра против Слоге у Добоју.
– До почетка премијерлигашких обавеза преостале су још двије седмице. Задовољни смо до сада урађеним припремама, а ове седмице базирали смо се на техничко-тактичке елементе. Кршко долази из словеначке лиге, добро познајемо екипу и вјерујем да ћемо остварити обје побједе. Резултат јесте важан и кроз ове мечеве добићемо увид у оно што смо до сада урадили – рекао је Малић.
(Фокус)



















