Сјајан меч у Крупи на Врбасу! Пет голова и тријумф Борца – Бабић погодио за 2:3 у 89. минуту!

Јуниори Борца стигли су, у сјајној утакмици, до побједе над Крупом у 89. минуту!

Јунак црвено-плавих био је нападач Марко Бабић, који је свој други гол на утакмици постигао у претпосљедњем минуту регуларног дијела, за коначних 2:3.

Бабић је претходно погодио у 36. минуту, анулиравши предност домаћих послије поготка Едина Хажбића у 19. минуту.

Тим којим командује Зоран Драгишић повео је у 64. минуту голом Давида Вуковића, десет минута касније је изједначио Јован Кузмановић, а онда, већ смо рекли, Марко Бабић закључио одличну утакмицу у кањону Врбаса.

Била је ово јубиларна, десета побједа Борца у сезони, уз пет ремија и пораза, што је учинак довољан за пето мјесто уз 35 бодова, седам мање од лидера Зрињског који има и меч више.

До краја сезоне Борац ће одиграти још шест мечева, а први наредни ривал, сљедећег викенда, биће сарајевски Жељезничар.

КРУПА – БОРАЦ 2:3

стријелци: 1:0 Хажбић (19.), 1:1 Бабић (36.), 1:2 Вуковић (64.), 2:2 Кузмановић (79.), 2:3 Бабић (89.), стадион: у Крупи на Врбасу, гледалаца: 200, судија: Милош Гиговић (Градишка), жути картони: Пенић, Хажбић, Тривић, Кузмановић (Крупа), Рачић (Борац).

КРУПА: Матијаш, Мариновић, Тривић, Хажбић, Гаврић (од 77. минута Петровић), Јокић (од 77. минута Кузмановић), Беук, Бундало, Љубичић (од 46. минута Вуклишевић), Ступар, Пенић (од 60. минута Гојић). Тренер: Ненад Студен.

БОРАЦ: Дамјановић, Јањетовић, Моцоња (од 84. минута Јотић), Шушић, Гргић, Вуковић, Попара, Кулашин (од 77. минута Благојевић), Ерић (од 66. минута Драгољић), Рачић, Бабић. Тренер: Зоран Драгишић.

(борац-спорт, фото: ФК Крупа)