Футсал

”Шестица” на старту другог дијела сезоне: Футсалери сигурни против Брчака

Футсалери Борца тријумфално су почели други дио сезоне у Првој лиги Републике Српске савладавши Брчко Здравље, директног конкурента у борби за плеј-оф, резултатом 6:3.

Седам од девет голова видјели смо од 17. до 28. минута – за Борац су погађали Предраг Травар (2), Емилко Јанковић, Душан Јанковић и Ристе Бјелић, док со за госте прецизни били Изудин Чавалић и Емир Хоџић.

Исти играч био је креатор трећег гола за Брчаке у претпосљедњем минуту, док је коначних 6:3 у посљедњем, другим голом, поставио Јанковић.

Борац на другом мјесту има19 бодова, а у наредном колу гостује у Градишци екипи Борачке.

БОРАЦ – БРЧКО ЗДРАВЉЕ 6:3

стријелци: 0:1 Чавалић (17.), 1:1 Јанковић (18.), 2:1 Травар (20.), 3:1 Галић (21.), 3:2 Хоџић (22.), 4:2 Бјелић (26.), 5:2 Травар (28.), 5:3 Хоџић (39), 6:3 Јанковић (40.), дворана: Центар, први судија: Горан Илић (Добој), други и трећи судија: Слађан Лазаревић (Петрово) и Бојан Јовић (Добој), жути картони: Девушић (Борац), Бећировић (Брчко Здравље), црвени картон: Сеад Бећировић (Брчко Здравље, 40. минут).

БОРАЦ: Вребац, Шимуновић, Матијашевић, Галић, Јанковић, Благојевић, Ђекић, Росић, Травар, Девушић, Чурчић, Ђукановић, Бјелић, Ружичић. Тренер: Слободан Благојевић.

БРЧКО ЗДРАВЉЕ: Бећировић, Хоџић, Чавалић, З. Вујић, Мирић, Д. Вујић, Митровић, Лукић, Манојловић. Тренер: Здравко Вујић.