Рукометашице Борца, актуелне шампионке БиХ, тренирају већ седам дана, а током ове седмице екипа би требало да буде комплетна.
– Већ данас вјерујем да ћу на располагању имати готово цијели тим, а током недјеље и комплетну екипу. До 9. августа тренираћемо у Бањалуци, а затим слиједи одлазак у бању Вилина Влас код Вишеграда, гдје ћемо бити седам дана, током којих ћемо одиграти једну или двије утакмице против Радничког из Горажда – рекао је шеф стручног штаба Борца Раде Унчанин.
Related Topics



















