Рукометашице бањалучког Борца још једном су потврдиле да су без премца у Босни и Херцеговини пошто су у петак на свом терену у оквиру 19. кола премијер лиге БиХ савладале екипу Илиџе резултатом 37:22. Изабраницама Радета Унчанина ово је била 17 побједа из исто толико одиграних мечева. До краја такмичења Бањалучанке ће одиграти још само један меч, и то у Приједору против Мире. Утакмица против Приједорчанки на програму је 15. маја.
Related Topics



















