Рукометашице Борца наставиле су побједоносни низ у Премијер лиги Босне и Херцеговине пошто су у оквиру 20. кола у Горажду савладале истоименог домаћина резултатом 25:32. Домаћи тим је боље отворио утакмицу и након 10 минута повео са 7:3. Након тога тренер Борца Раде Унчанин је затражио тајм-аут и од тог тренутка све се окренуло у корист нашег тима. Наиме, бањалучке рукометашице су постепено преузимале конце игре у своје руке и до краја полувремена дошле до предности од једног гола (13:14).
До краја меча Бањалучанке су само повећавале предност до коначних +7 (25:32) и за ново првенствено славље.
Премијер лига Босне и Херцеговине наставља се наредног викенда утакмицама 21. кола, а рукометашице Борца ће дочекати екипу Илиџе.
Related Topics



















