Припреме за наредну сезону рукометашице Борца настављају у Вишеграду, гдје су отпутовале јуче и тамо ће боравити седам дана. На пут је кренуло 17 играчица, све на које тренер Раде Унчанин рачуна у наредној сезони, осим Колесникове, Јурићеве и Богојевићеве, које ће се прикључити тиму по повратку у Бањалуку.
– У Вишеграду ћемо радити седам дана, мало трчања, мало теретана, па мало рад са лоптом у дворани… У петак би требало да одиграмо утакмицу са Гораждом, а по повратку гледаћемо да договоримо једну или двије провјере са Миром. Потом ће услиједити и турнир у Београду – каже Раде Унчанин.
Related Topics



















