Рукометашице бањалучког Борца забиљежиле су другу побједу у Премијер лиги БиХ. Након што су у 4. колу савладале Бихаћ у “Борику“ резултатом 33:23, Бањалучанке су вечерас у Мостару, у првом колу прољећне полусезоне, поразиле четвртопласирани тим на табели, екипу Локомотиве.
Бањалучке рукометашице су од почетка утакмице доминирале, на одмор отишле са предношћу од 5 голова (11:16), да би до краја утакмице повећале своју предност на 10 голова разлике (19:29).
Најефикаснијa у нашем тиму билa je Драгана Црнић са 12 погодака, док је Александра Перичевић постигла 6. У наредном колу Бањалучанке такође гостују и то екипи Катарине.
(борац-спорт)
Related Topics



















