Реми са руским трећелигашем, па тријумф над освајачем Купа Летоније за крај припрема у Анталији

Фудбалери Борца уписали су реми и побједу у посљедње двије утакмице на припремама у Анталији.

Прво је подмлађени тим црвено-плавих ремизирао са руским трећелигашем Родином-2 резултатом 1:1, а једини гол за наш тим постигао је Ђорђе Милојевић у 68. минуту након грешке руског голмана, којем је испала лопта.

У другом мечу, ”првотимци” су тријумфовали над Аудом, актуелним освајачем Купа Летоније, резултатом 2:1. Борац је стигао до предности у 6. минуту поготком Дарка Лазића након слободног ударца, али су Летонци успјели да изједначе до одласка на одмор.

Ипак, у 90. минуту Борац је постигао и други гол и стигао до побједе. Након убацивања Ивана Лагунџића са десне стране, одбрана Ауде је накратко интервенисала, а лопта је на супротној стативи стигла до Алена Јуриља, који је прецизним ударцем погодио даљи угао летонског гола.