Реми пионира Широког Бријега и Борца на крају јесење полусезоне

Пионири Фудбалског клуба Борац ремизирали су протеклог викенда са екипом Широког Бријега резултатом 1:1 у утакмици посљедњег, 18. кола јесење полусезоне Премијер лиге БиХ, а у други дио такмичења ући ће као трећепласирани тим првенства са 38 бодова.

До предности су у 6. минуту стигли домаћи поготком Томислава Крстановића, а овај резултат на снази је био све до уласка у посљедњих 5 минута, када је са бијеле тачке прецизан био Михајло Јовашевић. Претходно је прекршај направио Јаков Васиљ.

ШИРОКИ БРИЈЕГ – БОРАЦ 1:1 (1:0)

стријелци: 1:0 Крстановић (6.), 1:1 Јовашевић (пенал, 65.), стадион: СЦ Муса – Карачић, гледалаца: 30, судија: Дарио Карачић (Читлук), жути картони: Васиљ (Широки Бријег).

ШИРОКИ БРИЈЕГ: Приморац, Сесар, М. Солдо (од 69. минута Микулић), Крстановић, Шетка, Планинић, Васиљ (од 66. минута Црњац), Јуричић (од 57. минута Љубић), Чамбер, Будимир, Гугић (од 40. минута Грбешић). Тренер: Далибор Кожул.

БОРАЦ: Дамјановић, Јањетовић (од 55. минута Јотић), Каменчић (од 36. минута Дрча), Пушкар, Јовашевић, Рачић, Шунић, Малбашић, Драгољић, Шупук (од 60. минута Пушић), Вуковић. Тренер: Предраг Мајкић.