Реми пионира на старту другог дијела сезоне

Пионири Фудбалског клуба Борац у други дио Премијер лиге БиХ ушли су ремијем у Бањалуци са екипом Радника (1:1). Црвено-плави су стигли до предности у 11. минуту голом Данијела Шунића, да би, испоставило се касније, коначан резултат у 27. минуту поставио Адин Хамзић.

Након 19 одиграних утакмица изабраници Предрага Мајкића заузимају четврто мјесто са 39 бодова, а у наредној рунди гостују Крупи. Овај меч планиран је за 7. март.

БОРАЦ – РАДНИК 1:1

стријелци: 1:0 Шунић (11.), 1:1 Хамзић (27.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 50, судија: Бојан Панић, жути картони: Василић, Цвијановић, Петровић (Радник).

БОРАЦ: Дамјановић, Рачић, Буквић, Дрча, Пушкар, Шунић, Малбашић, Драгољић, Шупук, Вуковић, Гојић. Још су играли: Бабић, Каменчић, Јотић. Тренер: Предраг Мајкић.

РАДНИК: Трисић, Петровић, Вуковић, Хамзић, Манојловић, Цвијановић, Танасић, Василић, Јовановић, Божић, Топаловић. Још су играли: Марић, Перковић.