Реми на ”Карађорђу”: Борац у 90. минуту избјегао пораз у генералној проби

Фудбалери Борца ремизирали су у Новом Саду са Војводином резултатом 1:1 у генералној проби пред старт сезоне.

Након прилично незанимљивог првог дијела, у којем није било значајнијих прилика за постизање голова, домаћин је у 54. минуту стигао до предности голом капитена Николе Чумића. Шест минута касније, Борац је могао да изједначи, али је Васлије Терзић са 7-8 метара шутирао поред гола, да би у посљедњем минуту наш тим ипак успио да избјегне пораз.

Послије центаршута са десне стране, на правом мјесту се нашао Никола Пејовић, који је у шеснаестерцу захватио лопту главом и матирао резервног чувара мреже домаћих Немању Торомана.

Овај меч, иначе, требало је да буде одигран у сриједу увече, али је морао да буде одгођен због олујног невремена које је захватило Нови Сад.

Сљедећег четвртка, црвено-плаве очекује прва званична утакмица у новој сезони – гостовање бечкој Аустрији у првом дуелу другог кола Лиги конференција.

(борац-спорт, фото: ФК Војводина)