Реми Грачанице и Борца, ”црвено-плави” погодили стативу у посљедњем нападу

Рукометаши Борца ремизирали су са Грачаницом резултатом 24:24 у другој контролној утакмици.

Након првих тридесет минута у дворани Луке, наш тим је имао предност од два гола (12:14), али је морао да се задовољи ремијем, послије драматичног финиша.

У посљедњем минуту је, наиме, Грачаница имала напад за побједу, али су домаћи изгубили лопту, да би потом Борчев Лука Кнежевић погодио стативу.

Највише погодака у домаћем саставу, шест, постигао је Марко Панџић, док се Дамир Кадрић зауставио на пет.

Исти омјер голова, али у Борцу, имали су Стефан Миљковић и Владо Драганић.

ГРАЧАНИЦА – БОРАЦ 24:24

дворана: Луке, судије: Елвир Хасић и Аднан Нурић (Грачаница), седмерци: Грачаница 3 (3), Борац 2 (2), искључења: Грачаница 8 минута, Борац 4 минута.

ГРАЧАНИЦА: Џанбеговић, Шахдановић, Бешић, Кадрић 5, Мехмедовић 2, Џиновић 3, Бижић, Мехмедчехајић 2, Тркуља 4, Мехмедовић, Хаџихасановић, Буквић, Граховац 1, Мусић 1, Панџић 6, Шабић.

БОРАЦ: Суботић, Бера, Ћелић 2, Њежић 5, Драганић 5, Милићевић 2, Миљковић 6, Петровић 1, Кнежевић 2, Каламанда, Грачић, Маливојевић, Тепић 1, Летић, Миљеновић.

(борац-спорт, фото: РК Грачаница)