Борис Распудић пропустиће наредни првенствени дуел који бањалучки Борац игра против Славије из Источног Сарајева. Распудић је у недјељном дуелу са Жељезничаром добио црвени картон, а одлуком Дисциплинске комисије ФС БиХ, паузираће један меч, те ће се на располагање Слободану Старчевићу ставити за утакмицу са Зрињским.
Овоме додајмо и да ће Ален Башић бити у комбинацији за суботњу утакмицу са екипом из Источног Сарајева, пошто су из Ирана стигли сви потребни папири за његову регистрацију.
Related Topics



















