Пропуштена шанса за бодовно изједначење са Слогом, инциденти на крају утакмице

Фудбалери Борца пропустили су данас у Модричи шансу да се бодовно изједначе са Слогом из Горњег Црњелова на првом мјесту пред сусрет ова два тима на Градском стадиону у оквиру осмог кола. Изабраници Дарка Војводића данас су на стадиону Др Милан Јелић ремизирали са домаћином резултатом 0:0, те за лидером шампионата заостају два бода.

Инциденти на крају утакмице?!

Током утакмице Алфа Модриче и Борца није било инцидената, али су се исти десили након посљедњег судијског звиждука. Наиме, како је наведено у систему Комет, у запажањима делегата утакмице Горана Микановића, дошло је до вербалног сукоба Борчевих играча и навијача домаћег тима, након чега је неколико присталица Модричана покушало да уђе на терен у чему су, на крају, спријечени, а након утакмице је главни судија Александар Његомировић из Прњавора показао црвени картон Делимиру Бајићу због, како је наведено, ”насилног понашања и употребе непристојних, увредљивих и погрдних ријечи према противничким играчима”, тако да стручни штаб на њега неће моћи да рачуна на наредној утакмици.

АЛФА МОДРИЧА – БОРАЦ 0:0

стадион: Др Милан Јелић, гледалаца: 200, судија: Александар Његомировић (Прњавор), жути картони: Тадић, Р. Прљета, Бамбураћ (Алфа Модрича), Шикањић, Радуловић (Борац), црвени картон: Делимир Бајић (Борац, 90+5. минут).

АЛФА МОДРИЧА: Трипић, Лазарески, Ђекић, Лукић, Бранковић (од 79. минута Бамбураћ), Тадић, Пурић (од 62. минута Златковић), Н. Прљета (од 90+4. минута Осмић), Р. Прљета, Којић, Трифковић. Тренер: Марко Стојић.

БОРАЦ: Саватовић, Бајић, Јакуповић (од 78. минута Триван), Кајкут, Радуловић, Ћосић, Си. Дујаковић, Даниловић, Буразор (од 58. минута Шикањић), Мазић, Аничић. Тренер: Дарко Војводић.