Повреда Федора Предраговића, који је у 78. минуту меча са Сарајевом замијенио Угљешу Радиновића, срећом није озбиљније природе. Наиме, у самој завршници утакмице, Предраговић, који је био стартер на премијери против Младости, након акције по лијевој страни незгодно је пао на лијеву руку преко голмана гостију Бандовића, указана му је љекарска помоћ, али, на сву срећу, тежих посљедица нема, што је за borac-sport.com потврдио и Предраговић.
– Пао сам на прст, палац лијеве руке, али срећом није сломљен. Мало је натекао и „поплавио“, али прелома, на сву срећу, нема, тако да нећу морати да паузирам и бићу спреман већ за наредну утакмицу коју у суботу играмо са Травником на „Пироти“ – рекао је Предраговић.
(борац-спорт)
Related Topics



















