Само дан након што је бањалучки Борац елиминисао фудбалере Сарајева из Купа и пласирао се у полуфинале, над Градским стадионом „надвили су се нови сиви облаци“. Наиме, како сазнајемо, „црвено-плави“ јутрос нису обавили планирани тренинг, а разлог су неисплаћена дуговања која клуб има према њима.
Током данашњег дана нико од клупских челника се није обратио фудбалерима, који су синоћ, након велике борбе, избацили актуелног освајача Купа из даљег такмичења и након 3 године се пласирали међу 4 најбоља тима у најмасовнијем такмичењу. Како смо сазнали, фудбалери ће се сутра у 10 часова, када је планиран тренинг, поново појавити на Градском стадиону, са жељом да им се челни људи клуба обрате са информацијама о исплати заосталих плата.
(борац-спорт)
Related Topics



















