Порази пионира и кадета: Црвено-плави на голгетерској ”нули” у Мостару

Пионирска и кадетска селекција Борца уписале су поразе на гостовању Зрињском у оквиру четвртог кола Премијер лиге БиХ.

Пионири су доживјели дебакл (5:0), иако на то није наслућивало првих 35 минута, поготово јер су погодак примили четири минута прије одласка на одмор. Ипак, у наставку меча, Адриан-Мануел Перић и Лука Цвитковић су заједничким снагама надиграли црвено-плаве и нанијели им трећи пораз у сезони.

Кадети су, са друге стране, поражени резултатом 2:0, а стријелци за Мостарце били су Давид Чамбер из једанаестерца и Антонио Прскало.

Након непотпуне четири рунде, Борчеви пионири су на осмом мјесту уз три бода, док су кадети на седмој позицији уз два бода више.

У наредном колу, Борац ће дочекати Широки Бријег.

Пионири

ЗРИЊСКИ – БОРАЦ 5:0

стријелци: 1:0 Перић (31.), 2:0 Перић (36.), 3:0 Цвитковић (53.), 4:0 Перић (62.), 5:0 Цвитковић (64.), стадион: помоћни терен стадиона ”Под Бијелим бријегом”, без присуства гледалаца, судија: Марко Одак (Читлук), жути картони: Миличевић (Зрињски), Мићић (Борац).

ЗРИЊСКИ: Шего, Иванковић (од 60. минута Б. Вучић), Филиповић (од 55. минута Павковић), Крешић (од 60. минута Р. Вучић), Карачић, Бадров, Одак, Миличевић, Бегић (од 42. минута Цвитковић), Игнатков (од 62. минута Шилић), Перић. Тренер: Дубравко Орловић.

БОРАЦ: Кузмић, Благојевић, Ботић, Шикањић, Деспот, Ћорић (од 36. минута Соколић), Мићић (од 55. минута Шешлак), Симић (од 42. минута Гајић), Маркочевић (од 52. минута Ивановић), Стојичић (од 49. минута Џајић), Сарић. Тренер: Милан Озрен.

Кадети

ЗРИЊСКИ – БОРАЦ 2:0

стријелци: 1:0 Чамбер (пенал, 55.), 2:0 Прскало (65.), стадион: помоћни терен стадиона ”Под Бијелим бријегом”, без присуства гледалаца, судија: Денис Лимов (Габела), жути картони: Панџа (Зрињски), Босанчић, Делкић (Борац).

ЗРИЊСКИ: Пушић, Панџа, Цвитковић, Козина (од 74. минута Марић), Крешић, Мијатовић, Фетаховић (од 46. минута Ивић), Ћубела (од 83. минута Рагуж), Чамбер (од 78. минута Чуле), Прскало (од 69. минута Остојић), Шакота. Тренер: Марио Иванковић.

БОРАЦ: Војводић, Босанчић, Мариновић, Дрча, Шушић, Ћебић, Николић (од 46. минута Бабић), Бркић (од 74. минута Илић), Даничић, Јотић (од 78. минута Јокић, Делкић (од 81. минута Самарџија). Тренер: Предраг Мајкић.