Порази Борчевих пионира и кадета на ”Тушњу”

Пионири и кадети Борца уписали су поразе у Тузли од Слободе у мечевима седмог кола Елитне лиге.

Пионирска селекција поражена је резултатом 4:0, уз три гола Харуна Дудића, док су кадети уписали пораз резултатом 2:1, примивши други гол у 87. минуту са ”бијеле тачке”.

У недјељу ће у Бањалуци гостовати одговарајуће селекције Широког Бријега, док ће у сриједу наше екипе одиграти мечеве осме рунде против Сарајева, када ће такође бити домаћини.

СЛОБОДА – БОРАЦ 4:0

стријелци: 1:0 Мујић (49.), 2:0 Дудић (51.), 3:0 Дудић (52.), 4:0 Дудић (64.), стадион: помоћни терен стадиона Тушањ, судија: Дарко Вукојевић (Добој), жути картони: Бегановић (Слобода).

СЛОБОДА: Туфекчић, Хусејнефендић, Азабагић, Бегановић, Шврака (од 36. минута Бурњаковић), Салчиновић (од 36. минута Мујић), Авдић (од 36. минута Ћорић), Хрштић, Окић (од 36. минута Чоњић), Дудић, Никић (од 36. минута Милошевић). Тренер: Шефик Имамовић.

БОРАЦ: Кузмић, Соколић (од 53. минута Ђудуровић), Ступар, Татић, Деспот, Стрика, Мићић, Ковачевић (од 36. минута Ћорић), Марчетић (од 62. минута Ивановић), Ђајић (од 36. минута Стојичић), Ботић. Тренер: Милан Озрен.

СЛОБОДА – БОРАЦ 2:1

стријелци: 1:0 Хасановић (пенал, 34.), 1:1 Јотић (пенал, 62.), 2:1 Братовчић (87.), стадион: помоћни терен стадиона Тушањ, судија: Драган Тодић (Добој), жути картони: Реџић, Хасановић, тренер Црногорац, Бисеровић (Слобода), Шушић, Николић (Борац).

СЛОБОДА: Омерагић, Мујкић, Реџић, Махмуд, Хаџиавдић, Аличић (од 84. минута Бисеровић), Хасановић, Табаковић (од 78. минута Братовчић), Шербечић (од 70. минута Јашаревић), Мешић (од 86. минута Бабовић), Пекарић (од 90. минута Хаџић). Тренер: Градимир Црногорац.

БОРАЦ: Војводић, Босанчић, Николић (од 84. минута Рендић), Дрча, Шушић, Моцоња (од 64. минута Делкић), Дамјанић, Бркић, Јотић, Сарић (од 79. минута Самарџија), Вајзовић. Тренер: Предраг Мајкић.