Након тријумфа на старту прољећне полусезоне над Локомотивом (19:29), рукометаши Борца забиљежиле су и први пораз у другом дијелу Премијер лиге БиХ изгубивши у Мостару од Катарине резултатом 27:23 (15:12). И поред првог прољећног неуспјеха, Борчеве рукометашице остале су на претпосљедњем мјесту на табели испред Бихаћа, који је на домаћем паркету поражен од претендента на титулу Илиџе резултатом 24:25.
У наредном колу, које је на распореду сљедећег викенда, Борац ће у дворани Борик дочекати Кривају из Завидовића.
(борац-спорт)
Related Topics



















