Пораз пионира у дербију шестог кола

Пионири Борца забиљежили су данас други пораз у оквиру Премијер лиге БиХ изгубивши у дербију кола од екипе Сарајева резултатом 3:0. Домаћи су до предности стигли у петом минуту голом Ивана Гргића, само девет минута касније на 2:0 је повисио Едд Незировић, а коначан резултат у посљедњем минуту утакмице поставио је резервиста Тарик Ченгић.

Након непотпуног шестог кола, Борпеви пионири заузимају пето мјесто уз омјер од 4 побједе и 2 пораза, а у седмој првенственој рунди дочекаће Широки Бријег.

САРАЈЕВО – БОРАЦ 3:0 (2:0)

стријелци: 1:0 Гргић (5.), 2:0 Незировић (14.), 3:0 Ченгић (70.), стадион: у Бутмиру, гледалаца: 30, судија: Зоран Сокнић (Источно Сарајево), жути картони: Џафић, Мујкић (Сарајево).

САРАЈЕВО: Шахиновић, Ћосић, Атић, Ерић (од 63. минута А. Хоџић), Незировић (од 59. минута Ченгић), Ф. Хоџић (од 63. минута Тарахија), Мујкић (од 63. минута Хисени), Сејменовић, Џафић, Корман (од 43. минута Омербеговић), Гргић.

БОРАЦ: Дамјановић, Јањетовић (од 65. минута Врућинић), Пушкар, Јовашевић, Каменчић (од 63. минута Василић), Малбашић, Шупук (од 60. минута Дујаковић), Шунић, Вуковић (од 54. минута Савановић), Даничић (од 54. минута Пушић), Драгољић.

(борац-спорт, фото: sport1.ba)