Одбојкаши Борца поражени су у првој утакмици четвртфинала плеј-офа од актуелног освајача дупле круне брчанске Младости резултатом 1:3. Први сет на овом мечу, одиграном у дворани Борик, припао је изабраницима Саше Рендића резултатом 25:18, међутим гости су се брзо консолидовали и ријешили наредна три сета убједљивим резултатима: 19:25, 16:25, 17:25.
Други меч четвртфиналне фазе игра се предстојећег викенда у Брчком и уколико Брчаци тријумфују, пласираће се у полуфинале, Уколико, са друге стране, наш тим приреди изненађење и савлада фаворизоване домаћине, играће се и трећи меч и то поново у Брчком.
(борац-спорт)
Related Topics



















