Пораз јуниора у првом колу прољећне полусезоне

Јуниори Борца поражени су јуче у Бутмиру од Сарајева резултатом 2:0 у утакмици 14. кола Премијер лиге Босне и Херцеговине. Актуелни шампион је до предности стигао пет минута прије краја првог полувремена, када је прецизан био Амар Сабљица, а коначан резултат постављен је у 71. минуту голом Адина Чичкушића.

Изабраници Зорана Драгишића заузимају осмо мјесто на табели уз 17 бодова, а у наредном колу дочекаће Зрињски.

САРАЈЕВО – БОРАЦ 2:0 (1:0)

стријелци: 1:0 Сабљица (40.), 2:0 Чичкушић (71.), стадион: у Бутмиру, гледалаца: 50, судија: Адмир Мусић (Сарајево), жути картони: Ђокановић, Коњалић (Сарајево), Милутиновић (Борац), црвени картон: Видосав Мушић (Сарајево, 84. минут).

САРАЈЕВО: Диздаревић, Чичкушић (од 88. минута Кечановић), Мушић, Сабљица (од 73. минута Брадарић), Коњалић, Ђокановић, Дервишагић, Салчин, Хасановић (од 83. минута Јунузовић), Имамовић, Јашаревић. Тренер: Џенан Ушчуплић.

БОРАЦ: Гашић, Кујунџић, Милојевић, Арсић, Амиџић (од 88. минута Латиновић), Турањанин (од 88. минута Вујмиловић), Божичковић (од 63. минута Ескић), Вукобратовић, Боснић (од 71. минута Стојичић), Милутиновић, Курузовић (од 56. минута Вуковић). Тренер: Зоран Драгишић.