Пораз избјегнут у финишу: Бранко Божић погодио у 88. минуту за бод против Крупе!

Јуниори Борца избјегли су пораз у локалном дербију са Крупом у 88. минуту!

Од 20. минута, изабраници Мирослава Балабана били су у резултатској предности у мечу 15. кола Премијер лиге БиХ. Погодио је Хаџић, али су црвено-плави, ипак, у финишу меча голом Бранка Божића стигли до ”икса” и бода.

Наш тим је у овом тренутку на трећем мјесту са 27 бодова, а у наредној рунди угостиће посљедњепласирани Радник из Хаџића.

КРУПА – БОРАЦ 1:1

стријелци: 1:0 Хаџић (пенал, 20.), 1:1 Божић (88.), стадион: у Крупи на Врбасу, без гледалаца, судија: Драган Петровић (Бањалука), жути картони: – .

КРУПА: Матијаш, Живковић, Ђогић, Хажбић, Ђ. Нишић, Хаџић (од 84. минута Лугоња), Пенић (од 71. минута Стојичић), Ћетојевић (од 90+1. минута Грбић), Стрика (од 55. минута Пеуља), Ђукић, Л. Нишић. Тренер: Мирослав Балабан.

БОРАЦ: Дамјановић, Батос, Бобић, Орашанин, Божић, Сарајлић (од 76. минута Драгољић), Тахрић, Јаворац (од 76. минута Шунић), Ерић, Церић, Пушић (од 57. минута Божичковић). Тренер: Жељко Врањеш.