Пораз Борчевих јуниора у Сарајеву

Јуниори Борца поражени су у петом колу Премијер лиге БиХ од екипе Жељезничара резултатом 4:0.

Меч је игран на главном терену стадиона Грбавица, а већ до одласка на 15-минутну паузу домаћи састав је стекао предност од два гола – погађали су Фарук Дураковић у 33. и Един Мујић у 38. минуту.

Свој други гол на овом дуелу Мујић је постигао након само пет минута игре у наставку, а коначан резултат поставио је Хамза Гасал шест минута касније.

Након овог пораза, другог у сезони, Борчеви јуниори су на седмој позицији уз исто толико бодова, а у наредној рунди дочекаће Сарајево.

ЖЕЉЕЗНИЧАР – БОРАЦ 4:0

стријелци: 1:0 Дураковић (33.), 2:0 Мујић (38.), 3:0 Мујић (50.), 4:0 Гасал (56.), стадион: Грбавица, гледалаца: 80, судија: Ермин Сивац (Зеница), жути картони: Дураковић, Ахмић (Жељезничар), Вујмиловић, Марјановић, Арсић (Борац).

ЖЕЉЕЗНИЧАР: Муфтић, Дрина, Мусић (од 60. минута Дервић), Дураковић (од 87. минута Булдић), Ахмић (од 60. минута Бећа), Субашић, Салановић (од 75. минута Каралић), Мујић (од 60. минута Аљић), Бајрамовић, Бабић, Гасал. Тренер: Омер Јолдић.

БОРАЦ: Дамјановић, Јовић (од 56. минута Стојичић), Милојевић, Арсић (од 46. минута Кукавица), Марјановић, Амиџић (од 78. минута Тахрић), Кујунџић, Вујмиловић (од 46. минута Боснић), Чавић, Јаворац (од 46. минута Божић), Бобић. Тренер: Марко Максимовић.

(борац-спорт, фото: sportsport.ba)