Футсал

Поново драма на гостовању и поново 3:4 за Борац: Бриљирао је Андреј Павловић!

Поново су футсалери Борца, као и против Јошавке, у финишу били у заостатку.

Тад су губили резултатом 3:2, па ”окренули”, а један од јунака био је Андреј Павловић…

И сад је исти играч одграо једну од главних улога! У четвртом колу, на гостовању Приједору, прославио се постигваши три гола за девет минута, чиме је своју екипу одвео до треће побједе у сезони!

У мечу играном у дворани ”Младост”, повели су Приједорчани у деветом минуту поготком Ведрана Панића, изједначио је Душан Галић одмах у наредном, да би, до краја полувремена, предност на страну Приједорчана вратио Саша Стојнић.

У 23. минуту вођство Приједорчана увећао је Зоран Миодраговић, а онда је, од 31. до 38. минута, на сцену ступио Павловић, који је, рекли смо, три пута затресао мрежу домаћих, од чега посљедњи пут из казненог ударца, и одвео Борац до трећег тријумфа.

У наредном колу, наша екипа ће угостити Котор Варош.

ПРИЈЕДОР – БОРАЦ 3:4

стријелци: 1:0 Панић (9.), 1:1 Галић (10.), 2:1 Стојнић (16.), 3:1 Миодраговић (23.), 3:2 Павловић (31.), 3:3 Павловић (32.), 3:4 Павловић (10 м, 38.), дворана: Младост, судије: Горан Илић (Добој), Слађан Лазаревић (Петрово) и Дејан Лазић (Добој), жути картони: Панић, Миодраговић (Приједор), Ђукановић (Борац).

ПРИЈЕДОР: Вученовић, Голић, Миљевић, С. Стојнић, Миодраговић, Новаковић, Растока, Д. Стојнић, Стојић, Панић, Кнежевић, Дошеновић, Лукић, Мариновић.

БОРАЦ: Вребац, Девушић, Јанковић, Ср. Ђукановић, Павловић, Вуковић, Сл. Ђукановић, Буразор, Бајић, Травар, Галић, Ружичић, Бабић.