Полусезона из снова: ЖФК Борац освојио јесењу титулу уз максималан број бодова и ниједан примљен гол!

Фудбалерке Борца прескочиле су још једну препреку у Првој лиги Републике Српске.

Црвено-плаве су у мечу осмог кола, ријумфовале над Модричом резултатом 2:0, чиме су наставиле са доминацијом у прволигашком такмичењу.

Играчице Марка Ђурице на зимску паузу одлазе уз максималан број бодова, уз импозантан омјер постигнутих и примљених голова – 52:0!

Послије првог полувремена није било погодака, а онда су Бањалучанке све дилеме око коначног исхода отклониле за четири минута.

Прво је у 56. минуту погодила Леа Радић, да би коначних 2:0 у 60. поставила Тамара Љуштина.

БОРАЦ – МОДРИЧА 2:0

стријелци: 1:0 Радић (56.), 2:0 Љуштина (60.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 20, судија: Бојан Томић (Градишка), жути картони: М. Дервишевић (Модрича).

БОРАЦ: Васић, Бараћ, Кременовић (од 46. минута Ђукановић), Раилић, Јандрић (од 76. минута Савић), Селимовић, Јовановић, Марјановић, Радић, Федена, Љуштина.

МОДРИЧА: Леовац, Е. Дервишевић (од 38. минута Е. Бајрић (од 85. минута Марковић), Брковић, Вуковић, Карић, М. Дервишевић, Имшировић, Илић, Видаковић, Мустафагић, Ковачевић.