Рукометашице Борца забиљежиле су побједу и пораз у прве двије контролне утакмице у Србији. Шампионке БиХ су у петак у Београду побиједиле Раднички с 34:29 (16:13), а у суботу су у Аранђеловцу изгубиле од Књаз Милоша с 35:37 (8:14). Тренер Раде Унчанин пружио је шансу свим играчицама, а у другој утакмици су се истакле Драгана Кнежевић са осам голова, те Тања Кекић и Маја Јоличић са по пет. Борац је синоћ играо са Медицинаром.
Related Topics



















