Откако је синоћ Драган Јовић након меча са Рударом саопштио како напушта клупу Великана из Платонове, навијачи Борца на све начине покушавају да га задрже на мјесту првог тренера „црвено-плавих“. Подршка за досадашњи рад и жеље да и даље предводи млади тим Борца синоћ су упућене испред Градског стадиона, а данас су се заслужени хвалоспјеви преселили на форуме и друштвене мреже.
У наставку ове вијести доносимо Вам неколико порука Борчевих навијача на интернету упућене 50-годишњем стручњаку:
– Док Борац игра као Барса, а господин Драган Јовић од екипе која је била проглашена фењерашком, у којој има 15 момака испод 21 године, момака поред старе школе који се боре као лавови, и који су први на табели, у управи се појаве неки МАЈМУНИ који покушавају све то да саботирају и отјерају једног првенствено ГОСПОДИНА па онда стручњака, ради својих неких разлога.. Е ПА ЂУБРАДИ НЕЋЕТЕ, ДОСТА ЈЕ БИЛО ВИШЕ…!!! МИ СМО БОРАЦ – ГОСПОДИНА ДРАГАНА ЈОВИЋА ЗА ТРЕНЕРА!!!
– Драган Јовић један је од нас!
– Од 11 утакмица Јовић је врхунски припремио и одрадио тактички осам, а и остале су биле мање више ОК. Добио је најјачег ривала у лиги, Зрињски. Гурнуо клинце, није кукао, погледајте колико су играчи спремни и нема повреда а Борац има баш малу ширину на клупи…
Има подршку играча, навијача, људи који прате фудбал онако..
Прича о смјени се појавила раније… чак је неко и на форуму споменуо, нисам желио да мрачим, вјеровао сам да у БЛ има ипак паметних људи и да ће разум превладати… пораза и свега ће бити то је спорт, али кад тренер са оваквом екипом (не потцјењујем момке, гину на терену) буде први онда мора да ОСТАНЕ
– Један глас више у подршци човјеку који је клинце гурнуо у ватру и направио екипу која зна да игра и за резултат и за око. Ако је тачно да га управа Борца, или дијелови управе Борца, саботирају и тјерају, онда ту управу, или дијелове те управе, треба говњивом мотком истјерати из Борца
Ако су заиста наведени породични разлози у питању, онда човјека требамо људски испратити и ако икад одлучи да се врати у Борац, дочекати га раширених руку
ДРАГАНЕ ЈОВИЋУ, ОСТАНИ!
– Зашто ми Борчеви навијачи не можемо уживати чак ни кад газимо све пред собом? Зашто се увијек нађе нешто лоше што ће нам покварити расположење? Као да смо се на Бога камењем бацали, па увијек кад заредамо добре партије, нешто лоше нас отресе о земљу, најстрашније. Јовићу хвала за све, и надам се да ће остати или да ће се бар некад у будућности вратити кад у нашем клубу буду дували неки нови вјетрови…
(борац-спорт)



















