”Племићи” пали у Мостару: Тријумф Борчевих јуниора над Зрињским

Јуниори Борца уписали су овог викенда тринаесту побједу у оквиру Премијер лиге БиХ савладавши у Мостару екипу Зрињског резултатом 0:1.

Стријелац јединог гола био је Давид Вуковић у 11. минуту, а овим тријумфом Борац се учврстио на трећем мјесту, пред посљедње двије првенствене рунде.

Црвено-плави имају 43 бода, а у посљедња два кола ће дочекати Вележ, те гостовати Сарајеву.

ЗРИЊСКИ – БОРАЦ 0:1

стријелац: 0:1 Вуковић (11.), стадион: помоћни терен стадиона ”Под Бијелим бријегом”, судија: Емир Спахалић (Мостар), жути картони: Шилић, Тиро, Бошњак (Зрињски), Тахрић (Борац).

ЗРИЊСКИ: Сефо, Тиро, Бошњак, Врљић, Шута, Сучић, Бонић (од 62. минута Шкембић), Шетка (од 69. минута Вранкић), Сабљић (од 62. минута Жуљевић), Колобара (од 30. минута Беглук), Шилић. Тренер: Далибор Цвитановић.

БОРАЦ: Дамјановић, Батос, Бобић, Малбашић, Божић, Вуковић, Тахрић, Јаворац (од 90+1. минута Пушић), Ерић (од 88. минута Драгољић), Церић (од 84. минута Јањетовић), Марјановић. Тренер: Жељко Врањеш.

(борац-спорт, фото: sport1.oslobodjenje.ba)