Пионири ремизирали са Слободом у Тузли, минималан тријумф кадета

Пионири Борца ремизирали су у Тузли са Слободом резултатом 1:1 у мечу 19. кола Премијер лиге БиХ.

Повео је домаћин већ у првом минуту голом Махира Фејзића, док је коначан резултат поставио Коста Ђудуровић из једанаестерца у 45. минуту.

Кадети су тузланске црвено-црне савладали резултатом 0:1, а једини гол постигао је Петар Самарџија у 78. минуту.

Након 18 утакмица, Борчеви пионири су на трећем мјесту уз 41 бод, док су кадети такође на трећем уз 39.

За црвено-плаве, јесења полусезона се завршава у суботу, 20. новембра, када ће у заосталим утакмицама девете рунде гостовати Широком Бријегу.

СЛОБОДА – БОРАЦ 1:1

стријелци: 1:0 Фејзић (1.), 1:1 Ђудуровић (пенал, 45.), стадион: помоћни терен стадиона Тушањ, гледалаца: 70, судија: Александар Иконић (Бијељина), жути картони: Јашаревић, Спахић, Чамавдић (Слобода), тренер Озрен, Павковић, Јовановић (Борац).

СЛОБОДА: Чамавдић, Лелић (од 66. минута Даутовић), Хусић, Рамић, Ћивић (од 56. минута Мушановић), Бешић, Спахић, Фејзић, Јашаревић, Реџић, Огрић. Тренер: Нермин Хасић.

БОРАЦ: Јуркас, Мишић, Балаћ, Терзић, Благојевић, Ћорић, Павковић (од 69. минута Поповић), Ђудуровић, Џевахирић, Петровић, Јовановић. Тренер: Милан Озрен.

СЛОБОДА – БОРАЦ 0:1

стријелци: 0:1 Самарџија (78.), стадион: помоћни терен стадиона Тушањ, гледалаца: 70, судија: Драган Тодић (Добој), жути картони: Бегановић, тренер Црногорац, Чоњић (Слобода), Рендић, Стојичић, Марчетић, Делкић (Борац).

СЛОБОДА: Омерагић, Братовчић, Хрштић, Бегановић, Мешић, Вилакић (од 80. минута Дудић), Мујић (од 85. минута Омербеговић), Ковач (од 69. минута Бешић), Шербечић, Чоњић, Милошевић. Тренер: Градимир Црногорац.

БОРАЦ: Берендика, Рендић, Врањеш, Макарић, Шушић, Ковачевић (од 65. минута Јанковић), Сарић, Ђајић (од 73. минута Марчетић), Самарџија (од 83. минута Делкић), Дивљак (од 86. минута Бурњаковић), Стојичић (од 76. минута Плавшић). Тренер: Предраг Мајкић.