Пионири перфектни против Звијезде 09

Пионири Борца настављају са сјајним резултатима у Премијер лиги БиХ. Борчев тим је у 13. колу угостио Звијезду 09 те тријумфовао резултатом 10:0, а троструки стријелац био је Милијан Ковачевић.

Два пута је прецизан био Лука Дивљак, а по једном су погађали Сергеј Дамјанић, Милан Илић, Данило Јовановић, Данило Томић и Бењамин Делкић.

Борчеви пионири до сада су освојили 33 бода и имају двије утакмице мање, а у 14. рунди гостоваће екипи Тузла City.

БОРАЦ – ЗВИЈЕЗДА 09 10:0

стријелци: 1:0 Дивљак (3.), 2:0 Ковачевић (18.), 3:0 Дивљак (21.), 4:0 Дамјанић (27.), 5:0 Илић (29.), 6:0 Ковачевић (32.), 7:0 Јовановић (58.), 8:0 Томић (60.), 9:0 Ковачевић (62.), 10:0 Делкић (69.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 50, судија: Немања Алексић (Бањалука), жути картони: Ловков (Звијезда 09).

БОРАЦ: Николић, Пеуља, Рендић, Лончар, Шушић (од 50. минута Вукша), Плавшић (од 50. минута Јовановић), Ковачевић, Илић (од 50. минута Јанковић), Дамјанић (од 44. минута Делкић), Дивљак (од 50. минута Томић), Самарџија.

ЗВИЈЕЗДА 09: Вујић, Томић (од 62. минута Миловановић), Мединић (од 60. минута Човић), Ловков (од 29. минута Јањичић), Јевтић, Миличевић (од 49. минута Микић), Максимовић, Јовановић (од 53. минута Јокић), Станкић, Ристић, Симеуновић.