Пионири и кадети четврти на крају Елитне лиге

Пионири и кадети Борца наступ у Елитној лиги завршили су на четвртим позицијама.

У посљедњем колу Борчеви омладинци гостовали су Тузла ситију, уписавши половичан учинак. Пионири су поражени резултатом 2:1, уз погодак Драгана Пејића из 70. минута, којим је само ублажен пораз.

Много више узбуђења виђено је у дуелу кадета два тима. Борац је уз два поготка Петра Самарџије и један Стефана Марчетића водио резултатом 0:3 у 47. минуту, али су драму у меч вратили Амар Јогунчић и Ајдин Хусејиновић погоцима у 48. и 60. минуту.

Ипак, само минут након другог гола Тузлака, по други пут на мечу је прецизан био Марчетић, што је био гол којим је, испоставило се, овјерен тријумф.

ТУЗЛА СИТИ – БОРАЦ 2:1

стријелци: 1:0 Фехрић (39.), 2:0 Мујкић (49.), 2:1 Пејић (70.), стадион: ”Баре” у Симином Хану, гледалаца: 50, судија: Данијел Перић (Бијељина), жути картони: Зендели, Бешић, Ибрић (Тузла сити), Ћорић (Борац), црвени картон: Вук Ћорић (Борац, 70. минут).

ТУЗЛА СИТИ: Ибрић, Фатушић, Зендели (од 61. минута Зекић), А. Бешић (од 68. минута Турсуновић), Фехрић (од 61. минута Тупајић), М. Бешић, Хаџић (од 61. минута Јашаревић), Мујкић, Хамзабеговић, Девеџић, Ћивић (од 50. минута Делић). Тренер: Емир Брзовић.

БОРАЦ: Бојандић, Антешевић (од 36. минута Мићић), Вишекруна, Максимовић (од 36. минута Ћетковић), Благојевић, Сопренић, Ћулум, Кнежевић (од 56. минута Балабан), Пејић, Богојевић (од 36. минута Ћорић), Врсајковић (од 36. минута Петровић). Тренер: Милан Озрен.

ТУЗЛА СИТИ – БОРАЦ 2:4

стријелци: 0:1 Самарџија (18.), 0:2 Самарџија (30.), 0:3 Марчетић (47.), 1:3 Јогунчић (48.), 2:3 Хусејиновић (60.), 2:4 Марчетић (61.), стадион: ”Баре” у Симином Хану, гледалаца: 50, судија: Дражен Марић (Бијељина), жути картони: Сакић, Ризвић (Тузла сити), Рендић, Бурњаковић (Борац).

ТУЗЛА СИТИ: Рахмановић, Хусејиновић, Ђукановић (од 53. минута Хусејнефендић), Ризвић, Гарчевић, Сакић (од 53. минута Бошњаковић), Јахић, Хасановић (од 75. минута Бећић), Фазловић (од 53. минута Азабагић), Ибришимовић (од 53. минута Џинић), Јогунчић. Тренер: Селвир Мујић.

БОРАЦ: Јуркас, Рендић, Макарић, Бурњаковић, Јанковић (од 53. минута Дивљак), Делкић (од 70. минута Миздрак), Марчетић (од 78. минута Скалић), Дамјанић, Самарџија (од 82. минута Ћетојевић), Ђајић, Плавшић (од 84. минута Благојевић). Тренер: Предраг Мајкић.