
ФОТО: www.borac-sport.com
Борац ће у другом колу квалификација за Конференцијску лигу играти против молдавског Петрокуба, који је вечерас доживио тежак пораз у Албанији.
Послије 1:1 у Кишињеву, Егнатија је у Рогожини тријумфовала над прошлосезонским шампионом Молдавије резултатом 6:1. Тако ће се изабраници Винка Мариновића у борби за треће коло састати са Молдавцима, 23. јула у Бањалуци и седам дана касније у Кишињеву.
ТРЕЋЕ КОЛО
Истовремено, постали су познати сви потенцијални ривали црвено-плавих у трећој рунди, за коју ће се жријеб обавити 20. јула. Борац ће бити носилац у овој фази такмичења, а на листи могућих противника су Интер Клуб д’Ескалдес (Андора), Тре Фиори (Сан Марино) те побједници двомеча МЛ Витебск (Бјелорусија) – Сутјеска (Црна Гора) и Атерт Бисен (Луксембург) – ЕТО Ђер (Мађарска).
Треће коло игра се 6. и 13. августа.
(борац-спорт)



















