Фудбалери Борца, послије гостујуће побједе у Тузли, имаће прилику да овјере три бода у дуелу са фењерашом Вележом. Оно што, поред противника, највише мучи стратега Бањалучана, Владу Јагодића, јесу повреде кључних играча, које ремете концепцију пред овај важан дуел, који се игра сутра на Градском стадиону, с почетком од 17 часова.
– Сасвим је извјесно да ћемо играти без капитена Оливера Јандрића, Зорана Декета и Љубише Вукеље. На то све надовезало се и одсуство Душка Бећаревића, који из приватних разлога неће бити с нама, али, без обзира на све, вјерујем да ће оно што имамо на располагању бити довољно да савладамо Вележ – ријечи су Владе Јагодића.
Шеф стручног штаба Борца имао је прилику да посматра дуел осмине финала Купа БиХ између Звијезде и Вележа (4:1), скенирајући наредног противника своје екипе.
– Иако то можда не изгледа тако, Мостарци нису нимало наивна екипа. Пораз у Градачцу је резултатски превелик, а да су у успону форме показују двије везане побједе прије тога (Лакташи и Леотар). Сигуран сам да су моји играчи свјесни одговорности и озбиљности противника те да нећемо лако просути оно што смо остварили у Тузли. Само побједа доноси неопходан мир за наставак сезоне – упозорио је Владо Јагодић пред дуел са Вележом.
(Фокус)



















