Актуелне шампионке Босне и Херцеговине, рукометашице Борца, заузеле су треће мјесто на турниру одржаном у Београду поводом 60 година постојања Радничког. Бањалучанке су у првом мечу биле боље од Металурга (32:30), да би у наредна два меча биле поражене. Изабранице тренера Радета Унчанина први неуспјех доживјеле су од Наисе из Ниша (21:25), а потом су поражене од слављеника, екипе Радничког (30:32). Прво мјесто на турниру припало је екипи Металурга, док је друга била екипа Наисе.
Related Topics



















