Актуелне шампионке Босне и Херцеговине, рукометашице Борца, угостиће вечерас од 19 часова у Спортској дворани „Борик“ екипу сарајевског Жељезничара у утакмици другог кола Премијер лиге Босне и Херцеговине. Бањалучанке су на премијери савладале Зрињски (22:32), а Жељезничар је поражен од Љубушког (25:37).
Related Topics



















