Одбојкаши Борца направили су велики корак ка пласману у полуфинале плеј-офа за првака БиХ савладавши синоћ, у првој четвртфиналној утакмици, у Илијашу екипу истоименог домаћина резултатом 2:3 (20:25, 25:18, 23:25, 25:14, 10:15). Борчеви играчи два пута током меча стизали су до резултатске предности, домаћи су успијевали да се врате у меч, међутим у петом сету је до изражаја дошао карактер изабраника Саше Рендића, који су успјели да пети сет ријеше резултатом 10:15, након што су четврти убједљиво изгубили.
Друга утакмица, у којој би, надамо се, одбојкаши Борца могли да стигну до друге побједе и пласмана међу 4 најбоље екипе игра се 27. марта у дворани студентског кампуса у Бањалуци. Ако се то, пак, не деси, „црвено-плави“ ће прилику за поправни имати дан касније, у евентуалној мајсторици.
(борац-спорт)



















