Очитана лекција Маглају: Плус 14 у Борику, 11 голова Луке Перића!

Рукометаши Борца очитали су лекцију Маглају у мечу 12. кола Премијер лиге БиХ!

Црвено-плави су синоћ у дворани Борик тријумфовали над немоћним гостима резултатом 38:24 и практично овјерили освајање јесење титуле, три кола прије одласка на паузу.

Борчеву екипу до убједљиве побједе предводио је сјајни Лука Перић са 11 голова, а одличну подршку имао је у Влади Драганићу који се зауставио на девет.

Код гостију, највише погодака постигли су Амар Хасић и Хасо Ћосић, који су у Борику постигли по четири поготка.

У наредном колу, сљедећег викенда, Борац ће гостовати Грачаници.

БОРАЦ – МАГЛАЈ 38:24

дворана: Борик, гледалаца: 150, судије: Иво Бошњак и Јосип Марић, седмерци: Борац 4 (1), Маглај 4 (4), искључења: Борац 10 минута, Маглај 6 минута.

БОРАЦ: Бркић, Перић 11, Каламанда 2, Драгичевић, Петровић 1, Њежић 4, Лукић 3, Тепић 3, Маливојевић, Ћелић 1, Драганић 9, Летић, Суботић, Милићевић 4. Тренер: Мирко Микић.

МАГЛАЈ: Радојичић 2, Хајдић, Басор 2, Суљаковић 2, Кендић 3, Церић, Карабеговић 3, Делић 1, Риџал 1, Барјактаревић 2, Босић, Крпић, Хасић 4, Алић, Ћосић 4. Тренер: Ермин Бајрић.

(борац-спорт, фото: РК Борац)