”Нула” у првом, па канонада у другом полувремену: Седма везана побједа Борчевих кадета

Није било погодака у првом полувремену окршаја кадета Борца и Радника – а онда смо за нешто више од пола сата наставка видјели чак пет!

Од тих пет лопти, четири су завршиле у голу Бијељинаца и то у периоду од 49. до 77. минута. Редом су погађали Гојко Плавшић, капитен Вукашин Даничић, Василије Јотић и Марко Бркић, док је пораз семберског тима ублажио Жарко Перковић седам минута прије краја меча.

Тако су Борчеви кадети наставили сјајан низ резултата и забиљежили седму везану побједу у Премијер лиги БиХ, а омјер постигнутих и примљених голова на тих седам мечева је сјајан – 20:3!

Борчеви кадети тренутно су први уз 26 бодова, три више од Зрињског и Слободе који имају утакмицу мање, а у наредном колу Борац ће дочекати Младост.

БОРАЦ – РАДНИК 4:1

стријелци: 1:0 Плавшић (49.), 2:0 Даничић (59.), 3:0 Јотић (63.), 4:0 Бркић (77.), 4:1 Перковић (83.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, судија: Драган Жарић (Котор Варош), жути картони: Бркић (Борац), Лаловић, Лошић, Гашпар (Радник).

БОРАЦ: Војводић, Пеуља (од 66. минута Рендић), Босанчић, Мариновић, Николић, Ћебић, Дамјанић (од 67. минута Гаврић), Бркић, Даничић (од 62. минута Бабић), Јотић (од 71. минута Дивљак), Плавшић (од 63. минута Сарић). Тренер: Предраг Мајкић.

РАДНИК: Јевтић, Јосиповић, Лошић, Вујадиновић, Цвијановић (од 69. минута Торомановић), Марић (од 28. минута Васић), Перковић, Лаловић (од 56. минута Митровић), Андрић, Настић, Гашпар (од 64. минута Тракиловић). Тренер: Огњен Суботић.