Фудбалери бањалучког Борца у полуфиналу Купа Републике Српске играће против Слободе из Новог Града, одлучено је жријебом који је данас одржан у Бањалуци. Прва утакмица игра се 28. марта на Градском стадиону у Бањалуци са почетком у 15 часова, док је реванш 18. априла у 16 часова на стадиону „Млакве“. Други полуфинални пар чине Младост из Богутовог Села и мркоњићка Младост; прва утакмица игра се у Богутовом Селу, а реванш у Мркоњић Граду.
Related Topics



















