Протекле седмице рукометашице Борца и Врбаса одиграле су два меча и у оба су „црвено-плаве“забиљежиле поразе. Прво су играчице Врбаса, који са клупе предводи бивши тренер Борца Раде Унчанин, у сриједу, у утакмици другог преткола купа БиХ савладале Борац резултатом 39:25, да би три дана касније Тања Кекић, Бојана Бабић, Рената Рајилић… тријумфовале над Борцем и у оквиру седмог кола Премијер лиге БиХ и то резултатом 22:19.
Након седам лигашких мечева екипа Врбаса се налази на петом мјесту на табели са 12 бодова (4 побједе и 3 пораза), док је Борац претпосљедњи, у зони испадања, са само 3 бода, односно једним мање од Извиђача, првог тима који се налази „изнад црте“.
(борац-спорт)
Related Topics



















