Нови неуспјех Борчевих фудбалерки: Црвено-плаве поражене у Бијељини

Фудбалерке Борца укњижиле су 13. пораз у Премијер лиги БиХ изгубивши у 17. колу на гостовању Раднику Бумеранг резултатом 1:0.

Након овог пораза, црвено-плаве су још даље од опстанка у елити, а пет мечева прије краја сезоне (Фортуна и Борац имају меч мање, оп.а.), за Фортуном, првим тимом ван зоне испадања, заостају девет бодова.

РАДНИК БУМЕРАНГ – БОРАЦ 1:0

стријелци: 1:0 Марковић (76.), стадион: Градски у Бијељини, гледалаца: 50, судија: Илма Дурмо (Зеница), жути картони: Радуловић (Радник Бумеранг).

РАДНИК БУМЕРАНГ: Думањић, Митровић, Текић, Његуш, Радуловић, Стокановић, Стевић, Филиповић, Стојановић, Тешић, Благојевић (од 46. минута Марковић). Тренер: Љубиша Јовановић.

БОРАЦ: Васић, Малиновић, Предојевић, Јандрић (од 65. минута Ђукић), Милановић, Јовановић, Радић (од 46. минута Бундало), Федена, Васиљевић, Баштинац, Савић. Тренер: Бојан Вукомановић.